Tatile Şarjı Bitmeyen Lenovo P70 İle Çıkın, Ormanda Priz Aramayın!

0 Yorumlar

Lenovo P70, 4000 mAh’lik günlerce süren batarya ömrüyle şarj derdine son verirken, hafta sonu çıkacağınız outdoor gezilerinizin vazgeçilmezi olacak.

İstanbul – 14 Temmuz 2015: Lenovo P70 güçlü bataryası sayesinde, benzerlerinin çok ötesinde bir akıllı telefon. Onunla çıktığınız hiçbir gezide yarı yolda kalmayacaksanız. P70 o kadar güçlü ki onun On-The-Go özelliği sayesinde şarjı bitip yolda kalan diğer telefonları da şarj etmeniz mümkün. Güç konusunda rakipsiz olan P70 hızlı şarj özelliğine de sahip. P70’inizi sadece 15 dakika şarjla 3 saatlik konuşma süresi elde edebilir, cihazınızı 3 saatte %100 şarj edebilirsiniz.

Lenovo P70 gücünü sadece bataryasından almıyor. Android 4.4 KitKat işletim sistemi ve güçlü işlemcisi ile yüksek hızına ek olarak aynı zamanda üstün bir multimedya deneyimi de sunuyor. P70, 5 inç ekranı ve sadece 149 gr. olan hafif tasarımı ile çok özel bir telefon.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>