Sonbahar/Kış Seyahat Rotası San Francisco

0 Yorumlar

Seyahat tutkunu Cacharel erkeği bu sezon seyyah ruhundan ödün vermeyip
San Francisco’yu keşfe çıkıyor. Golden Gate Köprüsü nasıl sizi San Francsico’dan alıp Muir Woods’a götürebiliyorsa sezon tasarımları da Cacharel erkeğini şehir hayatından doğaya taşıyabiliyor.

Şarkılara, edebiyata ve filmlere sayısız ilham veren San Francisco, hayatının her anından keyif almayı bilen Cacharel erkeğine esin kaynağı oluyor. Sonbaharın yumuşak sert havasını taşıyan, kışın soğuğunu renkler ve farklılaşan detayları ile kıran Cacharel erkekte modern giyimin sembolü olmaya devam ediyor.

Şehrin Renk Paleti

Golden Gate Köprüsü’nün bordosu, Muir Woods içindeki ağaçlar, gökdelenleri çevreleyen mavi gökyüzü, binaların grisi… Hepsi şehrin renk paletini oluşturuyor. Bu sezon Cacharel’in yorumladığı temel renkler bordo, gri, lacivert ve mürekkep tonları. Şıklığın vazgeçilmez ve güvenilir renklerinden lacivertin klasik hali Cacharel tarafından yeniden yorumlanıyor. Lacivert; trikolarda, denimlerde hem de takım elbiselerde baskın mürekkep tonları olarak karşımıza çıkıyor. Kaz tüyü, orman yeşili, ağaç kabuğu tonları, gök mavisi ve sezonun nötrleyici etkiye sahip kum rengi de olmazsa olmazlar arasında.

Daha genç, dinamik ve alçak gönüllü tavra sahip Cacharel erkeği ile rotanızı nereye çevirseniz çevirin orayla uyum sağlayacak ve gustonuzdan ödün vermeyeceksiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>