Sonbaharda Decathlon’la Spor Keyfi Başkadır!

0 Yorumlar

19 mağazası ve online alışveriş sitesi decathlon.com.tr ile Türkiye’de spor tutkusunu yaymaya devam eden Decathlon’da 50 farklı spor dalında binlerce ürünü bir arada bulabilirsiniz!

Sonbahar’da hem şehirde hem de doğada yürüyüşlerinde kullanabileceğiniz Decathlon’un yeni sezon mont, polar, rüzgarlık, içlik, tayt, spor ayakkabı ve botlarına mutlaka göz atın. Havalar soğusa da Decathlon’un sezona uygun ısı yalıtımlı, su geçirmez ve konforlu kıyafetleriyle sonbaharda spor yapmanın keyfi de bambaşka olacak!

Soğuk, rüzgar ve yağmurdan korunmak ve sıcaklığını koşullara göre ayarlamak isteyen doğa yürüyüşçüleri için tasarlanan nefes alan 3’ü 1 arada yağmurluklar; sıcak tutan ve %100 çevre dostu hafif polarlar, engebeli araziler için darbeleri emen özel doğa yürüyüşü ayakkabıları gibi pek çok ürün Decathlon mağazalarında!

Decathlon’un doğa sporları markası Quechua’nın hafif, sıcak ve az yer kaplayan X Light kuş tüyü montu sezon trendi renk seçenekleriyle şimdi Decathlon mağazaları ve decathlon.com.tr’de! Kadın modeli için 4, erkek modeli için 5 farklı renk seçeneğiyle hem şehirde günlük hayatta hem seyahatlerinizde hem de doğa yürüyüşlerinde Quechua X Light sizi sıcak tutacak!Kuş tüyü dolgusu sayesinde hem çok hafif hem de az yer kaplayan X Light ‘ı montun iç cebine katlayarak çantanıza bile kolayca sığdırabilirsiniz!

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>