Samsung’dan son teknoloji Hediyelerle Babanızı “Çocuklar Gibi” Sevindirin!

0 Yorumlar

Samsung Electronics, “Babalar Günü” sürprizi için en çok gereksinim duyulduğu anda kapanan telefonlara son veren hızlı şarj özelliğine sahip Samsung Galaxy S6 ya da S6 edge cihazlarını önererek; babanızın hayatını kolaylaştırmayı garanti ediyor.

Benzersiz teknolojisiyle televizyon deneyiminde çığır açan SUHD TV ya da amatörlere bile profesyonel fotoğraflar çektiren Samsung NX500 fotoğraf makinesi de Samsung mağazalarında babasına en yeni teknolojiyi hediye etmek isteyenleri bekliyor.

 Ailenin tüm bireylerine hitap eden buzdolabı Samsung Gıda Vitrini (Food Showcase) yiyecek ve içeceklerin düzenlenmesini kolay ve eğlenceli hale getiren yenilikçi vitrin ve iç tasarımıyla yiyeceklere erişimi kolaylaştırıyor.

 

İstanbul, 12 Haziran 2015– Dünya teknoloji devi Samsung Electronics, “Babalar Günü”nde babanızı en yeni teknolojilerle tanıştırmanıza olanak sağlayan kusursuz alternatifler sunuyor.

Hayatın hızlı döngüsü içinde sürekli bir yerlere koşturma halinde olan babaların en çok gereksinim duydukları zamanlarda telefonsuz kalmalarını önleyecek olan Galaxy S6 ya da S6 edge’ ın hızlı şarj özelliği sayesinde ile babanızın hayatını kolaylaştırmak sizin elinizde!

Samsung Galaxy S6 ve S6 edge ile babanızı en yeni teknolojiyle tanıştırma fırsatı

Güçlü arka kameranın hızlı odaklanma özelliğiyle, Galaxy S6 ve S6 edge, babanızın çok hızlı bir şekilde kaliteli resimler çekebilmesine ve sevdiklerinin anılarını her an yanında taşımasına olanak tanıyacak. S6 ve S6 edge’in etkileyici ön ve arka kamerası, bütün ailenin toplandığı unutulmaz selfie’lerin de daha net ve canlı çıkmasını sağlayacak.

Kullanıcı dostu bir deneyim sağlamak için özel olarak tasarlanan S6 ve S6 edge, bir dizi farklı renk seçenekleri  satışa sunuluyor. Metal ve camın birleşimiyle üretilen cihazları, babanıza şık ve modern bir hediye olarak verebilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>