Orient Terrace’ta Küba Rüzgarları Esti!

0 Yorumlar

Düzenlediği organizasyonlarla herkesin beğenisini kazanmaya devam eden Pera Palace Hotel Jumeirah, Orient Terrace açılışını yine farklı bir etkinlikle gerçekleştirdi. Davet, 1936 yılında otelde konaklayan ünlü Amerikalı dansçı ve şarkıcı Josephine Baker’ın Küba günlerinden esinlenilerek hazırlandı. Pera Palace Hotel Jumeirah Genel Müdürü Pınar Kartal Timer ev sahipliğinde gerçekleşen geceye, Kargalar Kafeste grubunun Küba ritimleriyle süslediği çok özel performansı ve dans gösterisi damga vurdu.

Rima-Murat Kolbaşı, Gülbin-Erkan Simitçioğlu, Elif-Okan Tapan, Gül Ergi, Müge Ersin, Çiğdem Özer, Naziye-Mehmet Sancar, Gamze Çuhadaroğlu, Meltem-Emre Tepeler, Gönül-Aykut Eken, Özlem-Murat Güsar, Şah Yaycı ve Gonca Karakaş gibi isimlerin katıldığı etkinlikle kapılarını tüm Pera tutkunlarına açan Orient Terrace, yeni kokteylleri, hafif ve sağlıklı lezzetlerin ağırlıkta olduğu özel menüsü ve kaliteli servisiyle 2016 yazında da Pera tutkunlarının vazgeçilmez noktası olacak.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>