Oleg Cassini’den Sonbahar Davetlerine Uygun Zarif Detaylar

0 Yorumlar

Oleg Cassini kadınları, sonbahar davetlerinde de zarif abiye tercihleri ile dikkat çekiyor. Bu sezon abiyelerde lacivert, koyu yeşil, şarap rengi ve gri gibi mevsimi anımsatan renklerin yanı sıra, tozpembe ve fildişi gibi yumuşak tonlar da öne çıkıyor. Straplez ve kalın tek omuzlu kesimlerin, çapraz bağlanan yakalar ve robadan açılan empire modellerin sıkça kullanıldığı tasarımlar parıltılı işlemeler, üç boyutlu dev çiçekler ve geniş alanlarda kullanılan illüzyon efektlerle tamamlanıyor. Ayrıca, ceket takımıyla tamamlanan abiyeler, truvakar kollu ve yarım kollu elbiseler de, sonbaharın soğuk günleriyle başa çıkmak için birbirinden şık çözümler sunuyor.

Sonbahar da gelse, davetlerin ardı arkası kesilmiyor. Sizin ya da en sevdiğiniz arkadaşınızın nişanı, şık bir sonbahar düğünü, iş hayatında düzenlenen etkinlikler ve davetler, hatta yavaş yavaş yapılmaya başlanan yılbaşı planları derken, gözlerimiz yine abiye tasarımlarında. Oleg Cassini mağazalarında yerini alan en yeni parçalar, bu sonbahar ve kış döneminin trendlerini de ortaya koyuyor.

Zarif renkler ve ışıltılı detaylar

Bu sezon abiyelerde lacivert, koyu yeşil, şarap rengi ve gri gibi sonbaharı anımsatan tonların yanı sıra, bebek mavisi, fildişi, somon ve tozpembe gibi yumuşak ve zarif renkler de kullanılıyor. Maksi etekler ve dizde kesimler özellikle öne çıkıyor. Straplez, boyundan çapraz bağlı, kalın tek omuzlu ve robadan açılan empire model abiyeleri bu sonbahar sıkça görüyoruz. Bu siluetler, göğüs altında ve bel kısmında kullanılan kristaller ve taş işlemelerle tamamlanıyor. Ayrıca tüm bedeni saran dev üç boyutlu çiçekler ve yapraklar da dikkat çekiyor. Sırtta ve yakalarda kullanılan illüzyon efektler, beden kısmında kullanılan dantel ve taşlı işlemeler sonbahar abiyelerine ışıltılı dokunuşlar yapıyor.

Soğuk havalara uygun şık tasarımlar

Mevsime uygun detaylar ise soğuk günlerle başa çıkmak için bire bir. Örneğin, dantellerle süslü ceketi ile tamamlanan straplez modeller, etek-bluz kombini gibi görünen tek parça abiyeler, yaka ve sırt kısmının tüllerle sarmalandığı yarım kollu modeller ve truvakar kollu parçalar soğuyan havalara şık çözümler sunuyor.

Oleg Cassini’nin zengin renkler ile göz alıcı ve hareketli detayların ön planda olduğu tasarımları içerisinde, her stile ve her yaşa uygun yüzlerce abiye modeli bulunuyor. Monako Prensesi Grace Kelly ve First Lady Jacqueline Kennedy gibi pek çok ünlü stil ikonu için hazırladığı kostüm ve tasarımlarla adını moda tarihine altın harflerle yazdıran Oleg Cassini’nin mirası günümüzde birbirinden zarif abiye ve gelinlik koleksiyonları ile yaşamaya devam ediyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>