Koton Jeans, Fahriye Evcen ile Ekranlarda

0 Yorumlar

Koton, ilk marka yüzü Fahriye Evcen’le yeni reklam filmini Koton Jeans markasına çekti. “Şimdi siyah jean moda” sloganlı reklam filmi ile Koton, jean dünyasına getirdiği siyah modasıyla bu sezonun trendlerine son noktayı koyuyor.

Koton’un, yeni marka yüzü Fahriye Evcen’le çektiği yeni reklam filminin ön gösterimi, gerçekleştirilen lansman toplantısında yapıldı. Koton Jeans markasına çekilen ve dün yayına giren serinin ilk reklam filminde Barış Manço’nun sevilen şarkısı “Kara Sevda”nın yepyeni yorumu kullanılırken, Koton’un yeni sezonda trend olarak belirlediği siyah jeanlere vurgu yapıldı. Fahriye Evcen’in çok farklı bir imaj ile yer aldığı “Şimdi Siyah Jean Moda” sloganlı reklam filmi çok konuşulacak.

Evcen: “Siyah ve Jean, bence müthiş bir ikili”

Özel bir gösteriyle başlayan lansman toplantısında konuşan sinema ve dizi oyuncusu Fahriye Evcen, uzun yıllardır başta jean koleksiyonları olmak üzere Koton’un yakın takipçisi olduğunu belirterek, “Koton’un jean kalıpları şahane, her vücut tipine ve zevke uygun bolca çeşit var. Hem rahatsın, hem de şık, bir kadın başka ne ister ki…” dedi. Koton’un jean dünyasına getirdiği siyah modasını “Siyah ve jean, bence müthiş bir ikili” diye yorumlayan Fahriye Evcen, “Siyah da jean de gardırobumun en vazgeçilmezleri. Farklı kombinlerle günlük koşuşturma içinde rahat hareket etmek için de gece şıklığı yaratmak için de olmazsa olmazlarım” dedi.

Yeni sezonda 170’i siyah 670 farklı model var…

Koton’un jean’deki iddiasını serinin ilk reklam filmini Koton Jeans’e çekerek göstermek istediklerini belirten Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz, şunları söyledi:

“Dünyada casual trendler yükselişte. Bu da jean’i modanın yükselen yıldızı haline getirdi. Jean’siz bir moda düşünülemez. Biz de bu yükselen yıldıza yakışır zengin bir koleksiyon hazırladık. Her zevke, her vücut tipine uyumlu kadın, erkek ve Ole Jeans markalarımızda bu sezon 670 farklı modelimiz var. İddiamız bu kadar yüksek olunca Fahriye ile çekeceğimiz reklam filmi serimizin ilkini de Koton Jeans markamıza çekelim istedik. Sloganımız “Şimdi Siyah Jean Moda”. Bu yılın jean trendlerine son noktayı koyduk ve Şimdi Siyah Jean Moda. Üstelik yüzlerce seçeneğimiz var. 670 jean modelimizin 170’ini siyah jeanler oluşturuyor.”

Bomonti’de gerçekleşen özel lansmanda Barış Manço’nın sevilen şarkısı “Kara Sevda”yı ünlü rock gitaristi Metin Türkcan yorumladı.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>