İş Sanat’ta Bu Hafta!

0 Yorumlar

1 Aralık 2016, Perşembe Saat: 20.30

40. Yılında Tarık Sezer Ve Dostları…

Ülkemizin değerli müzik adamlarından Tarık Sezer, 40. sanat yılını İş Sanat sahnesinde çok özel bir proje ile kutluyor. Kenan Doğulu, Sibel Can, Yıldız Tilbe, Fuat Güner, Burak Kut, Yaşar, İrem Derici ve Hakan Altun gibi sevilen isimlerin şarkıları ile pop müzik tarihinde keyifli bir yolculuk vadeden gece Murat Başoğlu’nun sunumuyla renklenecek. Konser, 1 Aralık Perşembe akşamı 20.30’da İş Sanat’ta.

11 Aralık 2016, Pazar Saat: 15.00

Çocuklar İçin Müzikli Masallar

Amaçlarından birini geleceğin sanatseverlerini yetiştirmek olarak belirleyen İş Sanat, yepyeni bir oyunla miniklerin kalbini kazanacak. Oyuncu ve yönetmen Yıldıray Şahinler‘in yönettiği Çocuklar İçin Müzikli Masallar, sevilen oyuncu ve sunucu Hande Doğandemir’in anlatımıyla ilk kez 11 Aralık Pazar günü saat 15.00‘da perde diyecek. Minik izleyiciler, dünyaca ünlü Danimarkalı masal yazarı Andersen’in Çirkin Ördek Yavrusu masalının izinde eğlenceli dans ve şarkıların yanı sıra rengârenk ışıklar, ilginç maskeler ve sürprizlerle renklenecek neşeli bir yolculuğa çıkacak.

 

Bilet Fiyatları: Tüm Kademeler: 20 TL Öğrenci: 15 TL

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>