Dünyaca Ünlü Gözlük Markaları Vakko’da…

0 Yorumlar

Modayı bir bütün olarak tüm detayları ile sunan Vakko, dünyaca ünlü gözlük markalarının satışına başladı. Şu anda Vakko Zorlu, Vakko Akasya ve Vakko istinye Park’ta satışta olan Vakko Eyewear koleksiyonu çok yakında tüm Vakko’larda olacak.

Yaz ve kış kişisel stilin en belirleyici aksesuarlarından olan gözlükler, Vakko’da; LINDA FARROW ve bünyesindeki The Row, Oscar de La Renta, Matthew Williamson, The Row, Kris Van Assche, Dries Van Noten, Jeremy Scott, Yaz Bukey, Prabal Gurung, Erdem, 3.1 Phillip Lim, Suno, Markus Lupfer, Khaleda Rajab & Fahad Almarzouq ile BARTON PERREIRA, VICTORIA BECKHAM, CHROME HEARTS, JOHN VARVATOS, TUMI, ILLESTEVA gibi birbirinden ünlü markaların özel tasarım zengin koleksiyonları ile yer alıyor.

Yaratıcı tasarımcıların; değerli materyal ve ayrıntılar, kaliteli özel camlar ile hazırladığı gözlük koleksiyonlarının ortak özelliği ‘gözlüğü vazgeçilmez bir moda unsuru olarak’ kabul etmeleri.

Vakko Mağazaları’nda modaseverlere sunulan dünyaca ünlü markaların gözlükleri, farklı çerçeveleri, geniş renk seçenekleri ve her yüz tipine uygun tasarımları ile 2015 yazına damga vuracak.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>