Demor’dan Soğuk Kış Günlerinde Sıcacık Kampanya

0 Yorumlar

Yaşadığımız mekanları tıpkı bir gelinlik gibi süsleyen, bu mekanlara şıklık, enerji ve güzellik katan Demor Perde, 1 Aralık tarihinde başlayan kış kampanyası ile her zevke hitap eden ürünlerini yüzde 40 indirimle sunuyor.

Demor’un geniş ürün yelpazesinde yer alan ve her biri ayrı bir konsept olarak düşünülüp hazırlanan özel koleksiyonunda renk, desen ve kumaş seçenekleriyle pekçok alternatif bir arada bulunuyor. Salon, oturma odası, çocuk odası, mutfak ve perde ihtiyacı duyulan her alanda farklı tarz ve modellerdeki birbirinden güzel perdeler, bulunduğunuz atmosferin havasını değiştiriyor.

Yaşam alanlarınızın ruhuna uygun olarak klasik, modern, country gibi veya zevkinize uygun olarak tasarımını kendinizin yapacağı perdeleri Demor bayilerinde bulmanız mümkün. Ayrıca perde yaptırmayı düşündüğünüz alanın fotoğrafını çekerek Demor bayilerinde sisteme yükleyip, en uygun model seçeneklerini, en doğru kumaş alternatiflerini, uyumlu renk önerilerini, şık aksesuarları birleştirerek mekânınızda nasıl görüneceğine karar vererek tercih yapmanız da çok kolay.

Dilediğiniz Demor mağazasında hem Perde Giydirme Sistemini kullanarak Demor’un hepsi birbirinden özel binlerce kumaş ve desen seçenekleri arasından kolaylıkla seçim yapabilir hem de kış kampanyasından yararlanarak hayalinizdeki perdeye sahip olabilirsiniz.

Kış Kampanyasına Mekanize Perde (Zebra-Stor) dışında tüm ürünler dahild

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>