Decathlon’da 100’den Fazla Ürün, Aynı Kalitede, Şimdi Daha Düşük Fiyata!

0 Yorumlar

30 ülkede 1120’den fazla mağazası bulunan, Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon Türkiye’de Mayıs 2010’dan beri faaliyet gösteriyor. Decathlon’un ülkemizde 19 mega-spor mağazası ve sporu tüm Türkiye’ye ulaştıran bir e-ticaret sitesi bulunuyor. (decathlon.com.tr) Decathlon mağazalarında 50 farklı sporu tek çatı altında bulabilirsiniz.

Tüm dünyada spor tutkusunu yaymaya devam eden Decathlon, sporu herkese ulaştırabilmek için fiyatlarını da düşürdü! Şimdi Decathlon mağazaları ve decathlon.com.tr’de 100’den fazla ürün daha düşük fiyata satışta! Decathlon tarafından geliştirilen, teknoloji, fonksiyonellik ve uygun fiyatı esas alan 20 özel tutku markasının belirli ürünlerine artık aynı kalitede ama daha düşük fiyata sahip olabileceksiniz! Büyük talep gören Quechua X- Light Şişme Mont artık 139,99TL, Kipsta Keep Dry 500 futbol içliği ise sadece 44,99TL!

Trekkingden fitnessa, tenisten yüzmeye, dağcılıktan kayağa, balıkçılıktan futbola, patenden bisiklete kadar farklı spor dallarında ürünlere sahip olan Decathlon’un en büyük özelliği, profesyonel sporcular ve müşteriler tarafından test edilip kullanılan en yenilikçi ve en kaliteli spor ekipmanlarını mümkün olan en düşük fiyatlarda sunuyor olması.50 farklı spor dalında amatörden spor tutkununa, çocuktan yetişkine, her bütçeye uygun spor ekipmanları, spor tekstilleri ve aksesuarları Decathlon mağazalarında sporseverlerle buluşuyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>