Soğuk Savaşa Hazır mısınız?

0 Yorumlar

Soğuk kış kapımızda… Altınyıldız Classics 2014/15 Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile gardırobunuzu yenileme zamanı.
Altınyıldız Classics’te her modelini ve rengini bulabileceğiniz trikolar kış gardırobunun olmazsa olmazı olacak. Paltolar da kışın en önemli parçaları; içimizdekiler sürekli değişse de Altınyıldız Classics’ten seçeceğiniz iyi bir dış giyim ile tarzınızı yansıtabilirsiniz.
Soğuk kış günlerinde en hayat kurtaran aksesuarlar ise eldiven, atkı ve bereler… Bu aksesuarlar sizi soğuktan korurken, şık bir görünüm yakalamanızı destekleyecek.
Şıklığa bir tık uzaktasınız: www.altinyildizclassics.com

Altınyıldız Classics Hakkında
İsminde taşıdığı iki ana değerle tüketicisi ile buluşan bir markadır. İlki, üst düzey kumaş kalitesi ve tasarımdaki üstünlüğüyle Altınyıldız markasının köklü geçmişi, ikincisi ise, bu geçmiş üzerine üst düzey işçilikle daima güncelliğini koruyarak inşa edilen Classics şıklığıdır. Klasikleşmek, ancak her zaman geçerli olan bir çizgi ile hareket etmeyi gerektirir. Altınyıldız Classics, her gün, her evre ve her beden için geliştirdiği koleksiyonlarıyla, günümüz erkek giyim anlayışına modern bir dokunuş demektir. Altınyıldız Classics takım elbiseden, gömlek ve aksesuarlara kadar ürettiği her ürün ile Türkiye’nin şıklığını, moderniteyi ve değeri ifade eder.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>