Adidas Originals “Star Wars” Kids Koleksiyonu…

0 Yorumlar

Adidas Originals, Star Wars’un ünlü karakterlerinin yer aldığı Star Wars Kids Koleksiyonu’nun ikinci bölümünü çocukların beğenisine sunuyor.

Star Wars serisinin ikonik karakterleri, adidas Originals Star Wars Koleksiyonu’nda yer alan ayakkabı ve tekstil ürünlerinde 2015 İlkbahar/Yaz sezonunda yeniden hayat buluyor.

Mayıs ayında mağazalarda yer alacak koleksiyonun ikinci bölümünde “Stormtrooper” ve “Death Star”ın yer aldığı adidas Originals eşofman takımları, fermuarlı üstler, tişört ve şortlar bulunuyor. Ocak ayında satışa sunulan ilk bölümde ise “Yoda” ve “Darth Vader”karakterleri yer alıyordu.

Star Wars Kids koleksiyonu, hem Star Wars hem de adidas Originals hayranı çocuklar için eşsiz bir koleksiyon olarak 64TL ile 218TL arasında değişen fiyatları ile adidas mağazaları ve shop.adidas.com.tr adresinde satışa sunuluyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>