Adidas, Beşiktaş’ın Yeni Sezon Formalarını Taraftarla Buluşturuyor

0 Yorumlar

Beşiktaş Futbol Takımlarının 2015-2016 futbol sezonunda giyeceği formalar, adidas Türkiye tarafından Beşiktaşlı taraftarların beğenisine sunuluyor. Beşiktaş’ın yeni sezon formaları için hazırlanan kampanyanın sloganı, yeni sezon için tasarlanan 3 formanın da yalnızca siyah ve beyaz renklerde olmasından hareketle ‘’Başka Renk Yok’’ olarak ortaya çıktı.

Lansman kapsamında, adidas 2015-2016 Beşiktaş formaları ilk kez 11 Haziran tarihinde Beşiktaş ve adidas resmi sitelerinden taraftarlar ile paylaşılacak. Yeni sezon formaları, 15 Haziran’da ise adidas yetkili satış noktaları, shop.adidas.com.tr/besiktas adresi ve Kartal Yuvası mağazalarında satışa sunulacak.

15 Haziran’da formaların satışa çıkmasıyla başlayacak #başkarenkyok kampanyası, dergi ilanı, vitrin, mağaza içi iletişim materyalleri, dijital ve sosyal medya iletişimi ve PR içerikleri ile de destekleniyor olacak.

Beşiktaş Futbol Takımlarının 2015-2016 futbol sezonunda giyeceği formalar

İç Saha Forması: Beşiktaş’ın İç Saha Formasının tasarımında kulübün beyaz ağırlıklı forma geleneğine sadık kalınıyor. adidas’ın 2015-2016 futbol sezonuna ait tasarım dili ve unsurlarının yansıdığı forma kalkık polo yaka tasarımı ile öne çıkıyor. Futbolcuların performansına üst düzey katkı sağlayacak teknolojiye sahip adidas 2015-2016 Beşiktaş İç Saha Forması, hem siyah, hem de beyaz şort ve çorapla kombinlenebiliyor. Omuz bölümünde adidas’ın simgesi üç bantın yer aldığı formanın yine omuz bölgesinde nefes alan meş paneller bulunuyor.  Kol uçları ve alt bölümünde yer alan meş katman ise formaya modern ve sade bir şıklık yaratıyor.

Çubuklu Forma: Beşiktaş taraftarının özlemle beklediği Çubuklu Forma, 2015-2016 futbol sezonunda Siyah Beyazlı taraftarlarla yeniden buluşuyor. adidas’ın 2015-2016 futbol sezonu tasarım dilini yansıtan forma bisiklet yakası ile öne çıkıyor.  Formanın arkasındaki isim ve numara penceresinin hemen altında yer alan çubuklu panel ile formanın ön alt bölümündeki beyaz bant klasik görünüme fark katıyor.

Forma: adidas’ın sade ve zengin tasarımları, 2015-2016 Beşiktaş 3. Forması için bir araya geliyor.  Beşiktaş’ın olmazsa olmazı “Siyah Forma”, yeni futbol sezonu için göz alıcı bir görünümle tasarlanıyor.  V-insert yakalı formanın kol uçları ve alt bölümünde yer alan beyaz bantlar 3. Formanın şıklığını tamamlıyor.

 

Beşiktaş A Futbol Takımı’nın 2015-2016 futbol sezonunda giyeceği yeni formalar, adidas’ın en ileri, yenilikçi teknolojileriyle hazırlandı. Formalarda yer alan ClimaCool®  teknolojisi sayesinde vücudun en çok ısınan bölgeleri tespit edilerek özel tasarlanmış havalandırma kanalları ile iç ve dış hava akımı oluşturuluyor. Böylece vücudun kuru ve serin kalması sağlanıyor. Bu da futbolcuların vücut ısılarını 90 dakika boyunca ideal seviyede tutarak, dayanıklılıklarını artırıyor.

 

adidas formalarda kullanılan FORMOTIONTM teknolojisi ise, sunduğu özel dikiş ve kesimlerle sporcuların doğal hareketlerini destekliyor ve performansı artırıyor.

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>