60’ların Retro Modu ‘Ole by Koton’la Geri Dönüyor!

0 Yorumlar

Ole by Koton, 2016-2017 Sonbahar-Kış koleksiyonunda 60’lı yılların retro modası ve İngiliz klasik tarz dokunuşlu ürünleriyle modaya yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Retro moda stiline sahip kolej takımları ve seçkin kumaşların çağrıştırdığı İngiliz klasikleriyle genç kızların karşısına çıkan Ole by Koton’un yeni koleksiyon ürünleri, Eylül ayı itibarıyla raflarda yerini alıyor.

Koton’un genç giyim markası Ole by Koton, 2016 – 2017 Sonbahar- Kış koleksiyonu ile Ole kızını 60’lı yılların modası ve İngiliz klasik çizgilerinden oluşan koleksiyonuyla buluşturuyor.

Ole by Koton 2016-2017 Sonbahar – Kış Koleksiyonu, kısa retro paltolar ile stilize edilmiş evaze etekler, trapez elbiseler, renkli ve sloganlı okul takımı ceketler ile 60’lı yılların modasını günümüze taşıyor. Geniş İspanyol paçaların ve püsküllü kenarlardan oluşan parçaların da yer aldığı koleksiyon, genç kızların gardırobunda retro modasını estiriyor.

Bu kış iddialı bir stil sunacak olan Ole by Koton Koleksiyonu’nda ayrıca, paltolarda bukle etkili oyunbaz tüvitler, yoğun keçe yünlerin ön planda olduğu balıksırtı ceketler de bulunuyor. Temel desen olarak ekose ve kareler, triko üstler için melanj jarse, eteklerde ise mini pililer dikkat çekiyor.

Klasik İngiliz tarzı dokunuşların da yer aldığı koleksiyonda açık yeşil ve toz pembe gibi tonlar, yoğun kırmızı ve turuncu ile uyarılmış lacivert ve siyah gibi kış renklerine tezat yaratan taze ve çeşitlilik sunan renkler hakim.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>